Mutfakta trendleri belirleyen İntema, Suadiye’de yeni mağazasını açtı

Mutfakta trendleri belirleyen İntema, Suadiye’de yeni mağazasını açtı

Yayın Tarihi : 12 Temmuz 2021

Modellerinden malzeme ve renk seçimine kadar baştan başa yenilediği koleksiyonuyla bu yılın mutfak trendlerini belirleyen İntema’nın Suadiye Mağazası, yeni adresinde kapılarını açtı.

Son bir yıldır VitrA’nın Cavitpaşa Köşkü’ndeki mağazasında hizmet veren İntema Suadiye, artık yeni adresinde ziyaretçilerini ağırlayacak.  İç tasarımı özel bir styling çalışmasıyla mutfak koleksiyonunu en iyi yansıtacak şekilde yapılan İntema Suadiye, mutfağını yenilemek isteyen tüketicilere dünyadaki en güncel mutfak trendleriyle fonksiyellik sağlayacak tasarım ayrıntılarını birleştiren mutfak uygulamalarını görme olanağı sağlıyor. Konum olarak da VitrA Mağazası ile karşılıklı yer alan İntema Suadiye’ye gelen ziyaretçiler, mutfakla ilgili tüm gereksinimlerini tek bir noktadan karşılayabilecek.

 

Güncel mutfak trendleri İntema’nın yeni koleksiyonunda birleşti

Suadiye’de İntema’nın yeni koleksiyonunu yansıtan model mutfaklar, dünya mutfak modasının son trendlerinden ilham alınarak ve günümüz insanının değişen yaşam alışkanlıklarına uygun ayrıntılarla şekillenen Fresca”, Prime”, Inova”, Toscana” ve Vega” adları verilen 5 farklı stilden oluşuyor. Modern ve klasiğin uyumundan denizin mavisi ve yeşilin huzuruna, sıcak atmosferiyle homey” stiline uzanan güncel mutfak anlayışını, en çarpıcı özellikleriyle yansıtan İntema Mutfak Koleksiyonu, farklı ihtiyaçlara uygun şekilde kişiselleştirilebiliyor.