Mutfağını Kendin Çiz

Hayalinizdeki Mutfağı Kendiniz Çizin

Mutfağını Kendin Çiz uygulamamız ile kendi evinizin mimarı olabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama ile mutfak şeklinize en uygun tasarımları oluşturabilir; dolaplar, zemin ve tezgah üstü tüm alternatifleri deneyimleyebilirsiniz. Size özel mutfak tasarımını bitirdikten sonra, projenizi kaydedebilir, bulunduğunuz yere en yakın İntema şube seçimini yaparak mimarlarımızla paylaşabilirsiniz.

Tasarima Başla

Sizin için önceden tasarlanılmış İntema mutfaklarının yerleşimlerini dilediğiniz gibi değiştirerek de kendi zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Mutfağınızın şekli; I, L, U veya koridor mutfak şeklinde olabilir. Ada veya yarım ada şeklinde bir mutfak oluşturmak istiyorsanız, tasarıma başlamadan önce, şekline karar vermelisiniz. Mutfağınızın kapladığı alan ölçümleri, yer döşemesinin seçiminde etkilidir. Mutfak tipi seçiminden sonra, mutfakla ilgili tüm aksesuarlar ve malzemeler önünüze gelir. Geniş renk yelpazesi sayesinde, tam da hayalinizdeki mutfağı ortaya çıkarma imkanı bulursunuz. Mutfak tezgahının geleceği duvarı, su tesisatının geldiği yere göre belirleyebilirsiniz. Uzun dolap isterseniz, tezgahın sağına veya soluna gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Alt ünitedeki mutfak dolaplarını, üst ünitedeki mutfak dolaplarıyla aynı renkte seçebileceğiniz gibi, farklı renklerden de seçerek bir uyum yakalayabilirsiniz. Dolapların ölçülerini, duvar ölçüsüne göre, kendiniz ayarlama imkanı bulursunuz. Dolap menteşelerinin yerlerini de kullanım durumuna göre değiştirebilir, animasyon oluşturarak dolapların nasıl açılıp kapandığını test edebilirsiniz. Kullanım rahatlığını 3 boyutlu olarak görmek, fikir verme aşamasında yardımcı olur. Sezonun trend aksesuar seçimlerini, ücretsiz olarak size sunan uygulama ile, mutfak dolaplarının kulplarını da istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Hayalinizdeki Mutfağı Kendiniz Çizin

Günün belli bir zamanının mutfakta geçirildiği düşünüldüğünde, en güzel mutfağa sahip olmak herkesin hakkıdır. Birbirinden lezzetli yemekleri yapmak için, hayalinizdeki mutfağa sahip olmak istemez misiniz? Mutfağını kendin tasarla 3 boyutlu ev tasarım programları, son yılların en gözde uygulamalarından biridir. Binlerce kişinin kullandığı uygulamalarla, herkes kendi evinin mimarı olma imkanına sahiptir. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama ile mutfak şeklinize en uygun tasarımları oluşturabilir; dolaplarda, yerlerde ve tezgah üzerinde tüm renkleri deneyebilirsiniz. Tasarımınızı beğenmezseniz, silerek yeni bir tasarıma başlayabilirsiniz. Hayalinizde canlandırdığınız mutfak, Mutfağını Kendin Çiz programı ile çok basit bir şekilde hayata geçirilebilir. Mutfağınızın ölçülerini belirledikten sonra, İntema Mutfak Çizim programını kullanarak, yer döşemesinin renginden, mutfak dolaplarının renk ve desenlerine kadar, kendi belirlediğiniz tarzı oluşturabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz program sayesinde, birkaç adımda mutfak proje çizimi tamamlanmış olur. Size özel mutfak tasarımını bitirdikten sonra, bulunduğunuz yere en yakın İntema şube seçimini yaparak proje formu alabilirsiniz. Karar verdikten sonra, projenizi hayata geçirmek için tüm fiyatlandırmaları yapan personel ile birlikte çalışmak imkanına sahip olursunuz. Hayalinizdeki projeyi hayata geçirirken, en uygun fiyatla kaliteli ürünlere ulaşmayı kim istemez ki?

Mutfak Çizme Programı

Bir mimardan yardım alarak, hayalinizdeki tasarımları hayata geçirmek yerine, evde kendi imkanlarınızla tasarım yapabilirsiniz. Mutfağını Kendin Çiz, fikri yılların tecrübesi ile düşünülerek hayata geçirilmiş bir uygulamadır. İntema markasına ait Online Web sitesi üzerinden, tasarım yapmak istediğiniz mutfak şekli seçilir. Mutfağınızın şekli; I, L, U veya koridor mutfak şeklinde olabilir. Ada veya yarım ada şeklinde bir mutfak oluşturmak istiyorsanız, tasarıma başlamadan önce, şekline karar vermelisiniz. Mutfağınızın kapladığı alan ölçümleri, yer döşemesinin seçiminde etkilidir. Mutfak tipi seçiminden sonra, mutfakla ilgili tüm aksesuarlar ve malzemeler önünüze gelir. Mutfak çizimi programı sayesinde, mutfak dolabı çizimi de modelleri ile birlikte tamamen size ait olur. Geniş renk yelpazesi sayesinde, tam da hayalinizdeki mutfağı ortaya çıkarma imkanı bulursunuz. Mutfak tezgahının geleceği duvarı, su tesisatının geldiği yere göre belirleyebilirsiniz. Uzun dolap isterseniz, tezgahın sağına veya soluna gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Alt ünitedeki mutfak dolaplarını, üst ünitedeki mutfak dolaplarıyla aynı renkte seçebileceğiniz gibi, farklı renklerden de seçerek bir uyum yakalayabilirsiniz. Dolapların ölçülerini, duvar ölçüsüne göre, kendiniz ayarlama imkanı bulursunuz. Dolap menteşelerinin yerlerini de kullanım durumuna göre değiştirebilir, animasyon oluşturarak dolapların nasıl açılıp kapandığını test edebilirsiniz. Kullanım rahatlığını 3 boyutlu olarak görmek, fikir verme aşamasında yardımcı olur. Sezonun trend aksesuar seçimlerini, ücretsiz olarak size sunan uygulama ile, mutfak dolaplarının kulplarını da istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Mutfağımı Nasıl Çizebilirim?

Mutfağımı kendim çizmek istiyorum, diyenler için mükemmel bir imkan olan Mutfağını Kendin Çiz tasarım programı, sanal bir mutfak planlayıcısıdır. Mutfak pencereleri, kapısı ve diğer unsurları ile, hayalinizdeki mutfağın birebir kopyasını hazırlama imkanı bulursunuz. Mağaza mağaza dolaşmadan, boşa vakit kaybetmeden tasarım yapma imkanı sağlayan programda birçok aksesuar seçimi yapılabilir. Mutfağını Kendin Çiz programı; buzdolabı, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi gibi eşyaların da yerleştirilebildiği özel bir programdır. Ocak üzerine tencere bile koyabilir, yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Duvar üzerinde bıçaklar cezve gibi aksesuarları kullanmayı sevenler için her ayrıntı düşünülmüştür. Mutfaktaki evyenin hangi yöne bakacağına da siz karar verirsiniz. Tasarım bittikten sonra, mutfağınızı çeşitli açılardan görme imkanına sahip olursunuz. Mutfak tasarım programı, bir uzmandan görüş alma imkanı sağlarken, dışarıda zaman harcamadan kolay yoldan tasarım yapma imkanı verir. Hayalinizdeki mutfağa kavuşmanız, artık çok kolay!