FRESCA MUTFAK MODELİ

Fresca, sizi Akdeniz’in sakin, rahatlatıcı, tazeleyen iklimine, bir sahil evinin dinginliğine götürüyor. Maviden turkuaza ve yeşile uzanan taze deniz renkleri, çizgili dokusunun rahatlatan etkisiyle buluşuyor ortaya mükemmel bir yalınlık çıkıyor. Seçiminize göre pirinç, krom, bakır ya da siyah kulplar bu yalınlığı zenginleştirmeyi başarıyor.

Modern Çizgiler

Tasarımdaki düşey çizgilerin yarattığı sıra dışılıkla, modern ve farklı dokular arayanlar için mükemmel bir seçim.

Yarım ada yerleşimi

Genişletilen tezgahla öne çıkan ada yerleşimi, mutfağınızda rahatlıkla konuk ağırlamanıza imkan tanıyor. Fresca mutfaklar, estetik, konfor ve fonksiyonelliğin eşsiz bir birleşimi.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.