INOVA MUTFAK MODELİ

Daima en iyisinden, sade ve özgüvenli formlardan yana olanlar için, estetik ve etkileyici bir tasarım anlayışı… Inova, kulpsuz kullanımı ve ahşaptan siyaha farklı renk seçenekleriyle rahatlıkla kişiselleştirebileceğiniz formlar sunuyor. Geniş iç hacmiyle konforu, yalınlığıyla modern bir tavrı yansıtıyor. Mutfak keyfi bir aşka dönüşüyor.

Geniş saklama alanları

Inova diğer tüm Intema modellerinden 5 cm daha yüksek tezgahı sayesinde, geniş dolap iç hacmiyle daha fazla depolama alanı sunuyor.

Konuklarınızı mutfakta ağırlamanın farkı…

İnova’nın salonla iç içe geçen ada yerleşimli “açık mutfak” stiliyle konuk ağırlamak bambaşka bir zevke dönüşüyor. Yemek pişirirken konuklarınızla sohbet edebilir, hatta onları yemek masanızda değil, geniş ve stil sahibi adanızda ağırlayabilirsiniz.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.