NORDA MUTFAK MODELİ

Norda yumuşak çizgileri, modern tasarımı, doğadan ilham alan renkleri ile kuzeyden gelen İskandinav ruhunu mutfağınıza getiriyor. Gösterişten uzak, her bir unsuru işlevsel ve temiz çizgileriyle alternatif bir modern stil arayanlar için doğru tercih olan Norda, mutfak dolaplarının yalın güzelliğini ince bir çerçeve ile vurgulayan tasarımıyla sofistike bir zevke imza atıyor.

Hareketli ve yenilikçi tasarım

Gösterişten uzak, yalın kapak tasarımını ince bir çerçeveyle vurgularken, koleksiyona uygun kulp seçenekleriyle mutfaklara sofistike bir atmosfer katıyor.

İşlevsel ada yerleşimi

Ada uygulaması mutfaklara kazandırdığı depolama, pişirme ve yıkama alanlarıyla hem işlevsel hem de davetkar bir sosyal alan sunuyor.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.