PRIME MUTFAK MODELİ

Prime Serisi, seçeceğiniz malzeme, renk ve aksesuarlarla her zevke hitap edecek şekilde ve son derece zamansız bir stilde, en çekici formlarla tasarlandı. Ahşaptan siyaha, beyazdan sıcak ve soğuk renklere çok zengin bir skaladan dilediğini seçebilirsiniz. Tamamlayıcı kulplarla hafif bohem ya da klasik stile yaklaşabilir, küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz.

Kapağa entegre kulplar

Prime, estetik olduğu kadar kullanımı da kolay entegre kulp seçeneği ve kapak boyunca uzanan ince kulplarla son derece sade bir görünüm sunuyor.

Sadelik hiç bu kadar çekici olmamıştı

Dilediğiniz renk ve dokuda kusursuz bir sadelik yaratmak Prime ile mümkün. Mutfakta çalışırken aynı zamanda dinlenmek de istiyorsanız bu sadelik size çok iyi gelecek.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.