SIENA MUTFAK MODELİ

Çerçeveli kapaklar, stilini güçlendiren dikey çizgiler, aydınlık ve ferah renk seçenekleri ile mutfağınıza estetiği dinlendirici bir atmosferle taşıyor. Gömme aydınlatmaları, çerçeveli kapakları, estetik bir sergileme imkanı sunan büfe stilindeki tezgah üstü dolapları ile klasiğin asaletini günümüze taşıyor.

Dingin ve ferah

Beyazdan griye pastel renkleri ve sade güzelliğiyle Siena klasik tarza, çizgilerine yansıyan zarafeti ve yalınlığıyla yeni bir yorum getiriyor.

Vitrin şıklığında boy dolaplar

Mutfağınızı yaşam alanına dönüştürecek boy dolaplar ile aksesuarlarınızı sergileyebilir, entegre edilebilir farklı modüllerle kendinize özel bir kahve köşesi yaratabilirsiniz.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.