TOSCANA MUTFAK MODELİ

Yumuşak beyazları ve nefis grileriyle hep yeni kalacak, zamansız bir anlayışla ve klasik dokunuşlarla tasarlanan Toscana, zarif detaylarıyla mükemmel bir mutfak atmosferi sunuyor. Çerçeveli kapakları, klasik stilini güçlendiren şık kulp seçenekleri ve kullanışlı detaylarıyla size şıklığın, konforun ve mutfağa dair en sıcak duyguların yeni bir keşfini sunuyor. Paylaştıkça değeri artacak ve asla unutulmayacak anlar için!

Estetik tezgah üstü dolaplar

Camlı, çekmeceli, estetik sergilemeye olanak tanıyan, büfe tarzı tezgah üstü dolaplar mekana klasik bir hava katıyor.

Klasiğin en yeni çizgilerinde sofistike bir tasarım

Toscana mutfaklar, zarif detayları, yumuşak dokulu mat lakenin de içinde yer aldığı farklı doku eçenekleriyle hep yeni kalan çizgiler taşıyor. Seçilen doku ve renge göre tamamlanan aksesuarlarıyla tasarımın ve mutfağın ruhu değişiyor.

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.