VEGA MUTFAK MODELİ

Sadeliği yansıtan Country stiliyle son derece sıcak bir atmosfer yaratan Vega, zor beğenenler için rafine bir tavırla tasarlandı. Maviden yeşile ve deniz renklerine uzanan paleti ve kulp seçenekleriyle dilerseniz modern, dilerseniz klasik çizgilere yaklaşan Vega, size keyif dolu anlar vaat ediyor.

Sıra dışı bir mutfak deneyimi

Yeşil, gold ve siyahın mükemmel buluşmasıyla mutfağınıza stil sahibi çizgilerle bambaşka bir ambiyans katabilirsiniz. Yaz evlerinin rahatlığını ve country tavrının estetiğini taşıyan, özgüveni üksek bu çizgiler, size eşsiz bir mutfak deneyimi yaşatacak.

Vintage detaylarıyla stil sahibi bir Neo-klasik

Çerçeveli kapaklarıyla dikkat çeken Vega, zamansız stilleri seven ve ince detaylara önem verenlerin tercihi. Vintage etkileriyle her zaman yeni kalacak mutfaklar için..

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.