Country Mutfak Nedir? Country Mutfak Örnekleri

Country Mutfak Nedir? Country Mutfak Örnekleri

Yayın Tarihi : 21 Nisan 2021

Country mutfak modelleri, son dönemlerde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Genel anlamda söz konusu mutfak modellerini, sade ve doğal yapısı ile sıcak ortam yaratan ve yuva hissi veren mutfak modelleri olarak nitelendirebiliriz.

Country mutfak modelleri, günümüzde birçok kesim tarafından tercih edilen ve her mutfak yapısı ile uyum sağlayabilen ürünlerdir. İntema’nın eşsiz zarafetteki mutfak modelleri arasında birçok counrty mutfak modelini bulabilirsiniz. Söz konusu ürünlerin farklı varyasyonlarını da ürün koleksiyonu arasında bulabilirsiniz. En bilinen country mutfak modelleri olarak nitelendirebileceğimiz Fransız, Amerikan ve İngiliz tarzı mutfak modelleri ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Diğer mutfak modellerine nazaran çok daha sade ve samimi yapısı olması nedeniyle söz konusu modeller, her kesimin beğenisini kazanmaktadır. Bahse konu modellerin bu denli tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında mutfağa kazandırdığı şık atmosferin yanında konfor ve ışıklandırma sistemi sayılabilir. 

Country Mutfak Özellikleri

 

Country mutfak modellerinin mazisi uzun olmamasına rağmen son dönemde kendisine sektör içerisinde büyük bir alan bulmuştur. Country mutfak modelleri, cazip özellikleri nedeniyle her kesimden müşterinin beğenisini toplamıştır. Söz konusu mutfak modellerinin özelliklerini aşağıdaki başlıklarda inceleyebilirsiniz: 

Mutfağınızda Doğal Bir Atmosfer

 

İntema’nın birbirinden şık mutfak modelleri ile mutfağınızda doğal bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız doğal atmosferi pastel renkler ile daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun yanında ürün skalamız arasında beyaz, gri ya da soft kahverengi tonları gibi birçok renk alternatifini bulabilirsiniz. Country mutfak modellerinde dekor ürünlerin payı çok büyüktür. Ahşap detaylarla süsleyeceğiniz country mutfak modellerini çok daha doğal ve şık bir hale getirebilirsiniz.  

Country Mutfaklar İle Modern Bir Görünüm

 

Country mutfak modellerinde en çok tercih edilen renk beyazdır. Seçeneğiniz bu renk tonu ile mutfaklarınızda çok daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyazın zarafetini mutfağınızda hissederek çok modern bir hava yaratabilirsiniz. Beyaz rengin geniş alanlarda da sıklıkla tercih edildiğini belirtmekte fayda vardır. Beyazın yanı sıra gri, bej ve mavi renklerle mutfağınızdaki modern havanın izlerini hissedebilirsiniz.  

Etkili Bir Işıklandırma

 

Country mutfak modellerinin yaygın bilinen özelliklerinden biri de etkili bir aydınlatma ortamı sağlamasıdır. Söz konusu modellerin ışığı yansıtma özelliği sayesinde ortamda yapay bir aydınlatma ortamı yaratılabilir. Bu sayede mutfağınızı her zaman aydınlık ve gözleri yormayan bir atmosferde kullanabilirsiniz.  

Vega Country Mutfak İle Sade ve Sıcak Bir Ortam

 

Mutfağınızda sadelik, rafinelik ve şıklık arıyorsanız vega mutfak modelleri taleplerinize fazlasıyla karşılık verecektir. Sade tasarımı ile dikkat çeken modeller, mutfağınıza sıcak bir hava katmanızı sağlar. Rafine bir tavırla tasarlanmış olan bu modelimizi maviden yeşile, deniz renklerine kadar birçok renk alternatifi ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz kulp tasarımı ile mutfağınızda isterseniz klasik, isterseniz de modern bir hava yakalayabilirsiniz. 

İntema Mutfak İle En Şık Tasarım

 

İntema country mutfak modelleri arasında mutlaka aradığınız tasarım ve renk özelliklerinde bir mutfak modeli bulabilirsiniz. Hazırlanan projeye göre mutfağınızın ölçüsü dikkate alınarak üretilen modeller ile mutfağınızda ferah bir ortam elde edebilirsiniz. 

Ürün koleksiyonumuz arasında camlı modellerden çerçeveli ürünlere kadar aradığınız özellik ve kriterlerinize göre birçok model alternatifi ile karşılaşabilirsiniz. Ürün kataloğumuz arasında stilinizi mutfağınıza yansıtacağınız birçok model vardır. Hayallerinizdeki country mutfak modelini kataloğumu inceleyerek bulabilirsiniz. Emin olun İntema mutfak ile tercih edeceğiniz model ile mutfağınızda her daim zarafetin izlerini hissedecek ve işlevsel tasarımın izlerini göreceksiniz.