Mutfağını Şık Kiler Uygulamaları İle Buluştur

Mutfağını Şık Kiler Uygulamaları İle Buluştur

Yayın Tarihi : 23 Aralık 2017

Mutfaklarınızı Şık Kiler Uygulamaları ile Buluşturun

Evin en çok vakit geçirilen mekanı mutfaklar, hepimiz için bambaşka anlamlar taşıyor. Bazen duyduğumuz pişirme aşkından, bazen ise ihtiyaçtan. Fakat ne amaçla olursa olsun hep güzel bir mutfağın hayalini kuruyoruz. Özenle seçilmiş dolaplar, büyük heveslerle alınan mutfak eşyaları, oldukça şık bir tezgah ve mekana hava katacak aksesuarlar..
Bu süreçte en çok atladığımız kısım ise zamanla sayısı artan mutfak gereçlerini, gıda-bakliyat ürünleri koyacak yer bulamamak.

Ve bu yüzden maalesef ki güzel ve şık bir mutfak bir anda bir o kadar kullanışsız hale gelebiliyor.

İşte bu durumda problemi ortadan kaldırmak için birkaç seçeneğimiz var;
- Mutfağımız uygunsa ek bir dolap yaptırmak,
- Mutfak dolaplarımızın içine yeni saklama alanları oluşturmak.


Özellikle bir tezgah altı dolabına daha fazla eşya sığdırabilmek ve aynı zamanda da düzenli gösterebilmek için sürgü mekanizmalı metal sepetler müthiş bir çözüm olacaktır.

Sakladığın ürünlere kolaylıkla ulaşabilecek olman da işin keyifli kısmı!

Köşe dolaplarını ise yine raflı kiler sistemi ile kurtarabilirsin. Dolabın taşıma-saklama işlevini maksimum seviyeye getirerek, iç kısmı ise oldukça düzenli tutmuş olursun.

Ürünlerini koyacak yer bulamadığında, bir türlü sığdıramadığın eşyalarla kafan karıştığında çözümü Intema Mutfak kiler sistemlerinde arayabilirsin. Mutfağını, güzelliğinin yanı sıra kullanışlı ve düzenli hale getirmek aslında oldukça kolay.

Kiler sistemlerini yakından incelemek için seni Intema Mutfak Satış Noktaları’nda ağırlamaktan mutluluk duyarız.