Mutfak Trendleri

Mutfak Trendleri

Yayın Tarihi : 26 Mart 2020

Hayal ettiğiniz mutfağa sahip olmak yeni bir başlangıç yapmaya benzer. Bahar mevsimi bu yenilikler için çok cezbedici. 2020’nin mutfak trendleri ile kişiye özel ve birçok zevke hitap eden; kullanışlı, fonksiyonel mutfak tasarımları ile hayalinizi gerçekleştirebilir, sevdikleriniz için en lezzetli yemekleri keyifle ve kolaylıkla pişirip usta bir şef olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Peki 2020’nin popüler dekorasyon trendleri nelerdir?


Mutfak Modelleri

Kullanışlı ve dekorasyonu zengin mutfak tasarımlarını herkes hak ediyor!

Ada tipi mutfaklar 2020 yılının en çok tercih edilen mutfak modellerinden.

Ana mutfak dolapları dışında bir de orta kısım altı dolaplı tezgah şeklinde tasarlanıyor. Bu sayede hızlı yemek servisi ve efor sarf etmeden tamamlanabilen günlük rutin akış imkanı sunuyor. Ada tipi mutfakların depolama alanları da diğer mutfak türlerine göre çok daha geniş.


Trend Renk Tonları

2020 yılına ait trendler arasında cesur renk seçimleri yer alıyor.

Mavi, altın rengi, sarı ve turuncunun yanı sıra zümrüt yeşili, koyu yeşil gibi yeşilin ihtişamlı tonları mutfaklarınıza sıra dışı bir hava katıyor.

Enerji dolu bir mutfak için koyu mavi ana renk olarak seçilebilir, zemin, dolap kapakları ve perdede beyazla rengi seçerek bütünlük yakalayabilirsiniz. Beyaz mutfak modelleri vazgeçilmezim diyenlerdenseniz modern bir görünüm için renk geçişlerinden yararlanabilirsiniz.