Mutfakta Dekoratif Çözüm Önerileri

Mutfakta Dekoratif Çözüm Önerileri

Yayın Tarihi : 28 Temmuz 2021

Mutfaklar evlerin en sık kullanılan bölümlerinin başında geliyor. Mutfak, sadece yemek yapılan değil, aynı zamanda aile ile bir araya gelinen ve zaman geçirilen bir alan. Bu sebeple mutfak dekorasyonu özellikle kadınlar için ayrıca önem taşıyor. İntema, mutfak modelini değiştirmek isteyenler için, müşterilerine birbirinden modern ve farklı tasarımlar sunuyor.

 Dileyenler dekoratif ürünler ile mutfaklarını daha da modern hale getirebiliyor. Bu sayede mutfaklar çok daha iç açıcı ve kullanışlı oluyor. İşte İntema’nın yeni mutfak koleksiyonundan farklı modellerde, dekoratif ürünlerin nasıl kullanılabileceğine dair bazı öneriler; 

Toscana Mutfak’ta Dekoratif Ürünler ile Modern Dokunuşlar

Yumuşak beyaz ve gri renkleri ile en çok tercih edilen mutfak modelleri arasında yer alan İntema’nın yeni koleksiyonundan Toscana Mutfağı, modern bir baharatlık ile süsleyebilir, yanı sıra alanın müsait olması durumunda güneş alan bölümleri çiçek saksıları ile daha cazip hale getirebilirsiniz. Tezgahın belli yerlerine koyacağınız biblolar ile mutfağın ambiyansını değiştirebilirsiniz.

 

Ayrıca kevgir, kepçe gibi mutfak aletlerini de dekorasyon ürünleri olarak kullanabilirsiniz.  Klasik tarzı kusursuz şekilde mutfağınıza getiren Toscana için tercih edeceğiniz siyah renkli kepçe ve kevgir seti ile mutfağınıza küçük dokunuşlar yapabilir, bu ürünleri mutfağın duvar bölümünde uygun bir noktaya sabitleyerek hem farklı bir dekorasyon alanı yaratıp hem de yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Vega Mutfak ve Yenilikçi Dekorasyon Objeleri Bir Arada

Sadeliği ve şıklığı bir arada isteyenler için  İntema’nın yeni koleksiyonundan Vega Mutfak da, muhteşem bir alternatif olabilir. Sizlere keyif dolu bir mutfak alanı vadeden Vega ile klasik çizgileri modern dokunuşlarla daha cezbedici hale getirebilirsiniz.  Vega’nın camlı ve çerçeveli dolapları, dekoratif ürünler kullanmak için de çok uygun. Yeşilin etkileyici bir tonunun kullanıldığı mutfak dolabı, altın rengi sade kulplarla harika bir duruş sergiler. Bunun yanında raflarda kullanmak için tercih edeceğiniz beyaz baharatlıklarla, mutfak dekorasyonuna sade ve şık bir rötuş yapabilirsiniz. 

İntema’nın Vega mutfak modelinde daha çok altın rengi dekoratif ürünleri kullanmak, mutfağın yenilikçi çizgilerine katkı sağlar. Bu kapsamda tercih edeceğiniz altın sarısı ve siyah süslemelerin olduğu bir ekmek dolabı ya da cezve takımı, mutfağınızdaki arzu ettiğiniz ambiyansı yakalamanıza destek olur. 

Inova Mutfak’ta Küçük Dokunuşlarla Gelen Şıklık

Sadeliğin ve özgüvenin mutfağınızdaki temsilcisi olan Inova’da ise  mutfağınızın keyifli havası daha da yoğunlaşıyor. Kulpsuz tasarımı ile çok daha modern bir görünüm yakalayan Inova ile mutfaklar, bambaşka bir görünüme kavuşuyor. Inova’nın geniş saklama alanlarına sahip  tasarımı nedeniyle sevdiğiniz dekoratif ürünlerinizi, hep göz önünde tutabilir, mutfağınızı estetik dokunuşlarla daha da şık hale getirebilirsiniz.

 Taş, siyah ve ceviz renklerinde üretilen Inova Mutfak için seçeceğiniz dekoratif ürünlerin gri ve altın tonlarında olması, uyum açısından çok daha isabetli olacaktır. Seçilecek gri renkli bir doğrama tahtası ve altın renginde desenleri olan bardaklar, mutfağın havasını değiştirir. Bunun yanında siyah rengin hâkim olduğu saklama kapları, mutfağınızın doğal güzelliği ile uyum içinde olacaktır. 

Mutfaktaki Ambiyans Fresca ile Farklı Bir Boyuta Taşınıyor

İntema’nın yeni koleksiyonundan Fresca Serisi’nde ise mutfağınızda bir sahil evi havası yaratabilirsiniz. Tazeleyen deniz renklerinin kullanıldığı Fresca’da, daha çok yeşil, bej ve beyaz renkte dekoratif ürünler uyumlu olacaktır. Bu tonlarda seçeceğiniz saklama kapları, sürahi takımları ve baharatlıklar ile mutfağınızın modern havasına katkı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, beyaz renkli bir duvar saati ile mutfaktaki ambiyansı da daha yenilikçi bir boyuta taşıyabilirsiniz.