İntema Mutfak Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Mutfakta Dolap ve Kiler Düzeni Zamanı!

İyi tasarlanmış bir mutfakta zaman geçirmek, lunaparkta olmak gibidir!

Ev dekorasyonunda fonksiyonellik açısından en çok dikkat edilmesi gereken mekan mutfaktır. Yemek hazırlarken, malzeme depolarken veya temizlik yaparken hem pratik hem de işlevsel olması için mutfak dolaplarına ekleyeceğin ufak detaylar, hayat kurtarıcı niteliktedir!

Peki bir mutfak bütün bu ihtiyaçları nasıl karşılar?

Hem zevkine hem de ihtiyacına yönelik her şeyi bulabileceğin İntema mutfak tamamlayıcıları ile!

Hangi ünitelere ihtiyacın olduğunu bilemeyebilirsin fakat depolaman gereken ne kadar eşyan olduğunu ve sık kullandığın malzemelerin ne gibi durumlarda elinin altında olması gerektiğini en iyi sen bilirsin. Öyleyse senin için derlediğimiz mutfak düzenleyici ve mutfak tamamlayıcılarımızdan sana en uygun olanını keşfetmeye başlayalım!

 

Kiler Sistemleri

·         Sürgülü alt kiler: Yaptığın sosu karıştırırken bir baktın ki zeytinyağı eklememişsin! Tek elinle sosu karıştırmaya devam edip, diğer elinde zeytinyağına ulaşman gerekiyor. Saniyeler içinde ulaşabileceğin ve dolap içi tel sepetinin 24 kg taşıma kapasitesi ve toplam 96 kg taşıma kapasitesiyle alt sürgülü kilerler ihtiyacın olan şey olabilir!

·         Sürgülü şişelik ünitesi: Şaraplar, soslar, yağlar ve daha fazlası! İntema mutfaklarda herkes için ayrı bir yer, her mutfak için düzen var! Sürgülü şişelik ünitesinin 12 kg’lık toplam kapasitesi ile mutfağındaki görüntü kirliliğini minimuma indirebilirsin.

·         İkiz kiler: Toplam 360 kg taşıma kapasitesi olan bir kiler mutfak dolabı düşün… İntema mutfak kilerinde kışlık malzemelerini stoklayabilir, kuru gıdaların tümünü saklayabilirsin. Kapağı kapadığın da ise her şey modern mutfak görünümüyle tamamlanır.